пʼятниця, 4 грудня 2015 р.

Конспект уроку на тему УЗАГАЛЬНЕННЯ ЛЕКСИКО-ГРАМАТИЧНИХ СТРУКТУР РОЗДІЛУ І до підручника Тетяни Пахомової English 5


Тема. Узагальнення лексико-граматичних структур розділу 1
Мета: повторити лексико-граматичний матеріал теми «Classroom»; вчити використовувати вивчені лексичні у мовленні; вдосконалювати навики читання; вживання мовної конструкції Tom is…; розвивати логічне мислення; стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення іноземної мови
Обладнання: предмети шкільного вжитку, картки із зображенням прийменниками місця, картки для самостійної та групової роботи, картки із зображенням класної кімнати та шкільного портфеля
Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.     Привітання
T. Good morning, children!
Учні співають пісню «Good morning»:
Good morning, good morning,
Good morning to You.
Good morning, good morning
We are glad to see You.
T. I’m glad to see you too. Sit down, please.
2.     Уведення в іншомовне середовище
T. Hello, Tania! How are you today?
P. Hello, Al’ona Viktirivna. I am fine. Thank you. (Ланцюжком учні повторюють фразу один з одним).
3. Перевірка домашнього завдання
Вправа «Асоціативний кущ»
Т. Сьогодні, як і кожного дня, в школі на вас чекає ваша класна кімната. Які слова-предмети ви можете побачити у вашій Classroom? Запишіть їх на дошці біля промінчика! (учні підходять до дошки і записують слова до слів «Classroom» та «School bag»)

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.     Повторення лексики розділу 1
1)    T. Вітаю вас: ви закінчили першу частину підручника і багато чого навчилися за цей час. По-перше, це – знайомство. Коли люди знайомляться, вони спочатку, звичайно, відають один одного словами «Hello» або «Hi», потім розповідають про себе: My name is… та представляють своїх друзів: He/She is my friend. Talk with your friend.
Робота в групах
(спочатку демонструє зразок вчитель з одним із учнів, а потім учні між собою. Декілька пар демонструють сценку на класі)
-         Hello, what is your name?
-         Hi, my name is…
-         Who is he/she?
-         He/She is my friend.
-         Nice to meet you.
2)    Робота з картками (впр. 2, с. 24)
Т. Об’єднайте в пари слова






3)    Учні читають за вчителем слова та знаходять у ряді слів зайве (впр. 3, с. 24)


4) Повторення прийменників місця (впр. 4, с.24)
T. Дайте відповідь на запитання Where is Tom?
(на дошці прикріплений зразок Tom is)

5) Фізкультхвилинка
           Гра «Touch a pen»
     T. Stand up! Listen and do the actions. (учні слухають слова вчителя і за командою доторкаються до потрібної речі на парту)
      Pen, pen, pen
      Touch a pen… a pencil, a rubber, a pencil case, a ruler, a book, a desk, an exercise book
6) Робота в групах (впр. 5, с. 24)
a)     Поділ на групи
Т. Перед вами знаходяться картки із назвами речей, які зустрічаються в класі та у вашому портфелі . Ваше завдання: візьміть одну із карток, та займіть місце біля відповідного малюнка (учні діляться на групи та займають місця створеними групами за партами). Після того, як ви поділилися на групи оберіть капітана, який представлятиме вашу групу.
favourite –  улюблений
nice – гарний
new – новий
cool – крутий
old – старий
lucky – щасливий
boring – нудний
OK – добре
easy – легкий
late – пізно
big – великий

b)    Пояснення та виконання завдання
Т. Вам потрібно заповнити правильно пропуски в реченях, заповнюючи їх прикметниками, які ви отримали на картках. На виконання цього завдання вам відводиться 5 хвилин. По закінченні часу капітани від кожної групи виходять на клас та представляють свою роботу.

c)     Звіти капітанів
(капітани звітують з місця)

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1.     Домашнє завдання
Ex. 5, p. 24. Для виконання домашнього завдання вам необхідно виписати нові слова (прикметники) із вправи в словники та підготуватися до написання самостійної роботи за вивченими словами.

2.     Підсумки уроку
Т. Що на цьому уроці було для вас найскладнішим? А що було найцікавішим?

3.     Прощання
T. Stand up, please! Goodbye, children!
Ps. (хором) Goodbye, teacher!


yes
thank you
on
no
girl
bye
old
boy
hi
new
please
under
Додаток 1













Додаток 2


favourite –  улюблений
nice – гарний
new – новий
cool – крутий
old – старий
lucky – щасливий
boring – нудний
OK – добре
easy – легкий

late – пізно


 Додаток 5

yes
thank you
on
no
girl
bye
old
boy
hi
new
please
under











yes
thank you
on
no
girl
bye
old
boy
hi
new
please
under










yes
thank you
on
no
girl
bye
old
boy
hi
new
please
under










yes
thank you
on
no
girl
bye
old
boy
hi
new
please
under










favourite –  улюблений
nice – гарний
new – новий
cool – крутий
old – старий
lucky – щасливий
boring – нудний
OK – добре
easy – легкий
late – пізно
big – великий


favourite –  улюблений
nice – гарний
new – новий
cool – крутий
old – старий
lucky – щасливий
boring – нудний
OK – добре
easy – легкий
late – пізно
big – великий

Немає коментарів:

Дописати коментар