пʼятниця, 4 грудня 2015 р.

Конспект уроку на тему МОЇ ДРУЗІ до підручника Тетяни Пахомової English 5

Тема. Мої друзі
Мета: вчити використовувати лексичні одиниці з теми «School»; вживання мовної конструкції This isHesShesIts;  особових займенників дієслова to be; вдосконалювати вимову вивчених слів; розвивати навички аудіювання та письма, увагу; виховувати повагу до ближніх
Обладнання: підручник, тематичний малюнок, шкільні речі (ручка, кольорові олівці, пенал, портфель тощо), картки з буквосполученнями.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.     Привітання
T. Good morning, children!
Учні співають пісню «Good morning»:
Good morning, good morning,
Good morning to You.
Good morning, good morning
We are glad to see You.
T. I’m glad to see you too. Sit down, please.
2.     Уведення в іншомовне середовище
Вірш «What's Your Name?».
Т: А зараз кожен з вас по черзі назве своє ім'я, а також ім'я свого сусіда. What's your name?
Р: My name is... . His/Her name is ... .
Аналогічно повторюється запитання How old are you?
T: Тепер я розповім вам вірш, який ви добре зрозумієте:
What's your name?
What's your name?
Now tell me, please,
What's your name?
My name is Bill. My name is Bill. My name is Bill.
That's my name.
Пояснюю речення Now tell me, please, та That's my name. Учні повторюють вірш хором, а потім по черзі.
3. Перевірка домашнього завдання
Вибірково опитую трьох-чотирьох учнів. Усі інші здають свої постери.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.     Повідомлення теми уроку
Т: Сьогодні ми з вами познайомимося із новою лексикою до теми «Шкільні речі». Ми також навчимось представляти та  розповідати про своїх друзів.
2.     Подання лексичного матеріалу
Т: Look at the picture. What do you see?
Ps: School
T: Yes. This is school.  Now, look at the card and repeat after me (учні дивляться на картинку і повторяють слова, що стосуються школи та навчання англійською мовою)
3.     Практична робота з новим лексичним матеріалом
Ex.2, p.15
Listen and read words after me. Than translate and make a sentences.  Прослухай звучання слова, читай за мною. Потім переклади слова і склади із них речення.
4.     Фізкультхвилинка
T. Stand up! Listen and do the actions. (учні слухають слова вчителя і повторяють команди за ним)
Stand up,
Turn around,
Take a seat,
And make no sound.
(Декілька учнів, які вірно виконували рухи за вчителем виходять на клас і намагаються самостійно провести розминку)
5.     Подання тексту для читання (p. 14)
1)    Етап підготовки до читання
Робота із підручником «Listen and repeat»
T. Відкрийте книжку «Listen and repeat» на сторінці 2. Знайдіть завдання № 1. So, listen and repeat (учні слухають запис та повторюють за слова)
2)    Етап читання
Читання діалогу «You and your sport»
T. Look at the page 14.
3)    Етап перевірки розуміння змісту тексту
·        What is the story about?
·        What are children’s names?
·        What is Emma’s favourite kind of sport?


6.     Вивчення нового граматичного матеріалу. Вживання дієслова to be.

Число / Особа
1
2
3
однина
l am
 You are
He is/She is/It is
множина
We are
You are
They are
    



 1)    Повідомляю про правила вживання дієслова to be в теперішньому часі.
2)Закріплення вивченого матеріалу. Робота зі схемою.

I

YOU
AM
HE
IS
SHE
ARE
WE

THEY

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1.     Домашнє завдання
Ex. 5, p. 15. Для виконання домашнього завдання вам необхідно виготовити постер з розповіддю про свою школу. Використовуйте зразок.

2.     Підсумки уроку
Т. Що на цьому уроці було для вас найскладнішим? А що було найцікавішим?

3.     Прощання
T. Stand up, please! Goodbye, children!
Ps. (хором) Goodbye, teacher!


Немає коментарів:

Дописати коментар